styczeń

Finał konkursu plastycznego

24-01-2017

Finał konkursu, organizowanego przez Straż Miejską w Kielcach po tytułem „Projekt kolorowanki” odbędzie  25 stycznia w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta Kielce (godz. 10.00).

Zadaniem konkursowym było zaprojektowanie kolorowanki, dzięki której najmłodsi mieszkańcy Kielc mogli uczyć się bezpiecznych zachowań, kiedy są sami w domu lub na podwórku.

Do konkursu przystąpiło 171 uczestników z kieleckich placówek oświatowych: Szkół Podstawowych nr 2,4,8,18,25,33, Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Kielcach, Zespołu Szkół Katolickich Diecezji Kieleckiej, Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4,6,15,16,28, Specjalistycznego Ośrodka Wychowawczego im. Matki Kolumby Białeckiej, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1, Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Plastycznych im. Józefa Szermentowskiego.

Komisja oceniła prace spełniające kryteria regulaminowe konkursu, a przydzielając nagrody i wyróżnienia kierowała się następującymi kryteriami: poprawność merytoryczna, staranność wykonania pracy, inwencja twórcza, czasochłonność, odniesienie się do tematyki bezpieczeństwa.

Lato w Mieście 2019