styczeń

ZTM wprowadza aplikację SkyCash

25-01-2017

Zobacz w Internetowej Telewizji Kielce

Wzorem Częstochowy, Wrocławia, Bydgoszczy czy kilku innych miast, Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach wprowadza możliwość opłaty za przejazdy komunikacją miejską z wykorzystaniem wygodnej aplikacji SkyCash. Współpracuje ona z kilkoma systemami operacyjnymi, jak np. Android czy Windows Phone.

Wprowadzenie aplikacji SkyCash nie zastępuje możliwości korzystania z Kieleckiej Karty Miejskiej, zakupu biletów w automatach w pojazdach lub na przystankach czy wreszcie biletów w formie papierowej w dostępnych punktach sprzedaży. Stanowi jedynie ułatwienie w sytuacji, gdy chcemy zakupić bilet jednorazowy, a nie dysponujemy przy sobie dostateczną ilością pieniędzy w formie monet bądź banknotów.

Korzystanie z aplikacji jest bezpłatne. ZTM natomiast będzie płacić operatorowi aplikacji prowizję, zależną od ilości sprzedanych tą drogą biletów.

Lato w Mieście 2019