styczeń

Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek w Targach Kielce

10-01-2017

Piękne, polskie kolędy zabrzmią w Centrum Kongresowym Targów Kielce 22 stycznia. Oprócz wspólnego kolędowania pod batutą kieleckich grup muzycznych, organizatorzy zaplanowali również spektakl bożonarodzeniowy „Jeden Zero dla Nieba” w aktorskiej obsadzie pracowników Targów Kielce.

Po raz pierwszy w kieleckim ośrodku wystawienniczym odbędzie się Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek. Kolędowanie rozpocznie się o godz. 17.00. W Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie można posłuchać kolęd w aranżacji Oratorium Świętokrzyskiego św. Jana Bosko, zespołu Wołosatki oraz laureatów X Świętokrzyskiego Festiwalu  Kolęd i Pastorałek.

Tradycją świątecznych spotkań pracowników Targów Kielce stały się spektakle o tematyce bożonarodzeniowej. Tegoroczna sztuka „Jeden Zero dla Nieba” w zabawny sposób pokazuje przygotowania nieba na przyjście Dzieciątka oraz diabelskie próby pokrzyżowania tych planów. Jak dotąd przedstawienie było wystawiane wyłącznie dla grona pracowników firmy oraz zaproszonych gości – partnerów spółki. Koncert Kolęd i Pastorałek jest dobrą okazją, aby również kielczanie mieli okazję poznać artystyczną stronę Targów Kielce.

Zapraszamy wszystkich kielczan do wspólnego kolędowania.

Wstęp wolny.