styczeń

Kielczanie powitali Nowy Rok

01-01-2017

Zobacz w Internetowej Telewizji Kielce

Kielczanie powitali Nowy Rok na Rynku, na tradycyjnym "Sylwestrze pod Gwiazdami". Zabawa rozpoczęła się o godz. 22.00 konkursami z atrakcyjnymi nagrodami dla publiczności. W tym roku gwiazdą wieczoru był zespół "Wilki". Koncert rozpoczął się o godz. 23.00.

Poprzedził go występ Zespołu DZIECI ROCKA. Grupa Świętokrzyskich muzyków z bogatym doświadczeniem scenicznym postanowiła przygotować specjalny materiał na tegorocznego Sylwestra. Muzycy grający do tej pory w różnych składach i stylach przygotowali materiał rockowy, w tym wiele polskich i światowych hitów. W programie koncertu znalazły się największe przeboje mijającego roku, a także klasyka tego gatunku.

O północy życzenia noworoczne złożył mieszkańcom prezydent Kielc. Z pewnością niezapomnianych wrażeń dostarczył pokaz fajerwerków, który rozpoczął się tuż po północy. Sylwester zakończył się ok. godz. 1 w nocy.

Lato w Mieście 2019