styczeń

Nagrody Miasta Kielce. Zgłoszenia do 15 stycznia

04-01-2017

Zbliża się kolejna edycja Nagród Miasta Kielce. Wnioski ze zgłoszeniami kandydatów do nagrody za ubiegły rok Urząd Miasta przyjmuje do 15 stycznia br. Te prestiżowe wyróżnienia przyznawane są od 1995 roku. Celem jest uhonorowanie osób, które swoją postawą, pracą i działalnością przyczyniły się do promocji oraz rozwoju Kielc. Wśród dotychczasowych laureatów Nagrody Miasta są przedstawiciele świata biznesu, naukowcy, wybitni artyści, literaci oraz społecznicy. Kandydatów do Nagrody Miasta Kielce mogą zgłaszać przewodniczący Rady Miasta, komisje Rady Miasta, kluby radnych, prezydent miasta, organizacje gospodarcze, społeczne, zawodowe, związkowe, stowarzyszenia i związki twórcze, wyznaniowe oraz dyrektorzy i prezesi jednostek gospodarczych. Wnioski do 15 stycznia br. przyjmuje Wydział Kultury i Promocji UM Kielce, ul. Strycharska 6 (szczegółowe informacje - Referat Kultury, tel. 41 36 76 608).

Lato w Mieście 2019