styczeń

Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Kielc

20-01-2017

Dziś w Kielcach  na krytej pływalni „ORKA” przy ul. Kujawskiej rozpoczyna się pierwsza edycja Międzynarodowych Zawodów Pływackich o Puchar Prezydenta Kielc. W zawodach prawo startu mają zawodnicy i zawodniczki  kwalifikujący się do dwóch kategorii wiekowych: do lat 14 lat oraz od 15 lat. Na zaproszenie Prezydenta Kielc do udziału w zawodach  zgłosiło się 180 zawodników z 14 klubów, w tym z miast partnerskich Kielc – Gotha (Niemcy) i Winnicy (Ukraina).

Pierwszy blok zawodów rozpocznie się w piątek o godz. 16:00, drugi  - zacznie się w sobotę  o godz. 10:30. Wszystkich sympatyków sportów wodnych serdecznie zapraszamy do kibicowania!

Organizatorem zawodów jest Urząd Miasta Kielce, Wydział Kultury i Promocji Miasta, Sekcja Pływacka SALOS Cortile Kielce oraz MOSiR Kielce.

herbyL Kielc, Gothy, Winnicy