styczeń

Rusza Festiwal Smaku

23-01-2017

W Kielcach rusza dziś II edycja Festiwalu Smaku. Potrwa do piątku, 27 stycznia. W tym kulinarnym wydarzeniu udział biorą najlepsze restauracje i kawiarnie w Kielcach, a jego głównym założeniem jest aktywizacja ludzi w mieście, promowanie idei Slow food oraz wspieranie lokalnej sceny gastronomicznej. Restauratorzy przez pięć dni festiwalu serwują jedno wybrane danie w cenie 15 zł (danie główne + przystawka) lub 10 zł (napój + deser). Festiwal Smaku wspierać będzie wielu partnerów, których organizatorzy zachęcili do współpracy (kluby fitness, salony spa, odnowy biologicznej, itp.).

Wydarzenie odbyło się w przeszłości w Radomiu, Częstochowie, Zabrzu, Rybniku, Kielcach, Gliwicach.

Wydarzenie można śledzić na Facebooku: https://www.facebook.com/festiwalsmakukielce/ i stronie internetowej  www.kielce.festiwal-smaku.pl

Lato w Mieście 2019