styczeń

Budowlany Crossfit w Instytucie Dizajnu

23-01-2017

Na nietypowe warsztaty, towarzyszące wystawie Fair Building, zaprasza Instytut Dizajnu. Będzie to Budowlany Crossfit. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę (28.01.2017) o godz. 10.00 na dziedzińcu Wzgórza Zamkowego i w holu IDK. Uczestnicy (dorośli i dzieci) będą mogli poczuć jak ciężka jest praca na budowie, biorąc udział w 40 minutowym treningu opracowanym przez Michała Tokarskiego trenera Lepszego Klubu. Bywalcy siłowni oraz fitnessu będą mieli okazję do sprawdzenia się w budowalnym crossficie, który jest codziennością dla większości robotników. Budowalny crossfit to szereg ćwiczeń inspirowany pracą fizyczną na budowie. Zawiera w sobie zarówno elementy cardio jak i treningu siłowego. Michał Tokarski gwarantuje wycisk oraz spalenie ogromnej ilości kalorii.

Na warsztaty obowiązują zapisy: http://budowalnycrossfit.evenea.pl/

Zbiórka o godzinie 10 w holu wejściowym IDK. Organizatorzy proszą o zabranie odpowiednich ubrań – trening będzie odbywał się na świeżym powietrzu. Będzie możliwość skorzystania z prysznica.

Po Budowlanym Crossficie, o godzinie 12.00 kuratorka Fair Building zaprasza na oprowadzanie kuratorskie po wystawie w Galerii Głównej. Oprowadzanie kuratorskie otwarte i bezpłatne jest dla wszystkich odwiedzających Galerię Główną IDK 28 stycznia o godz. 12.00.

Lato w Mieście 2019