wrzesień

Prezydent Kielc gościem Forum Ekonomicznego w Krynicy

07-09-2017
Prezydent Kielc Wojciech Lubawski wziął udział w panelu dyskusyjnym podczas XXVII Forum Ekonomicznego w Krynicy.

Komunikat w sprawie szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie

06-09-2017
W dniach 14 - 28 września 2017 r. na terenie województwa świętokrzyskiego planowane jest przeprowadzenie ochronnego szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

"WYKLĘTY" w reż. Konrada Łęckiego na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

06-09-2017
W dniach 18 - 23 września odbywa się Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W tym roku wśród tytułów zakwalifikowanych do tej najbardziej prestiżowej imprezy branżowej znalazł się film pt.: „Wyklęty”.

Energetyczne Centrum Nauki KPT oraz NIEMAPA zapraszają na nie-warsztaty z bańkologii

06-09-2017
W najbliższą sobotę, 9 września, w Energetycznym Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego odbędą się bezpłatne nie-warsztaty dla mniejszych i większych miłośników baniek mydlanych.

W Teatrze "Kubuś" trwają próby do premiery Akademii Pani Beksy

06-09-2017
W Teatrze Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach trwają próby do prapremiery sztuki „Akademia Pani Beksy” autorstwa wielokrotnie nagradzanej dramatopisarki Julii Holewińskiej.

IV Kielecki Piknik Geologiczny

06-09-2017
Geopark Kielce zaprasza na IV Kielecki Piknik Geologiczny, który odbywać się będzie pod hasłem "EKO brzmi geologicznie". Impreza odbędzie się w niedzielę, 17 września, w godzinach od 14.00 do 18.00.

Kielczanie wspólnie pożegnają dworzec PKS

06-09-2017
8 i 9 września br. odbędzie się "Pożegnanie dworca PKS". Wydarzenie to ma na celu przedstawienie dziejów dworca oraz prezentację projektu modernizacji obiektu.

Prezydent Kielc wśród gości Forum Ekonomicznego w Krynicy

06-09-2017
W Krynicy odbywa się XXVII Forum Ekonomiczne. Wśród gości tegorocznego Forum znalazł się również Prezydent Kielc Wojciech Lubawski.
1    11  12  13  14  15  16  17  18  19    19
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata