wrzesień

"My nie widzimy nic, a Wy - czy widzicie nas?"

22-09-2017
23 września w Kielcach odbędzie się wydarzenie pod hasłem przewodnim: "My nie widzimy nic, a Wy - czy widzicie nas?"- Gala Reha For The Blind in Poland.

W Kielcach powstaną laboratoria Głównego Urzędu Miar

22-09-2017
W naszym mieście powstanie kampus laboratoryjny Głównego Urzędu Miar. Szczegóły tej ważnej inwestycji przedstawiono podczas konferencji w Kieleckim Parku Technologicznym

Dziś darmowa komunikacja miejska za okazaniem dowodu rejestracyjnego

22-09-2017
W związku z obchodami "Światowego Dnia Bez Samochodu" dziś za okazaniem dowodu rejestracyjnego będzie możliwy bezpłatny przejazd autobusami komunikacji miejskiej w Kielcach.

W piątek darmowa komunikacja miejska za okazaniem dowodu rejestracyjnego

21-09-2017
W związku z obchodami "Światowego Dnia Bez Samochodu" w dniu 22.09.2017 r. (piątek) za okazaniem dowodu rejestracyjnego będzie możliwy bezpłatny przejazd autobusami komunikacji miejskiej w Kielcach.

Zjazd Ogrodów Botanicznych i Arboretów odbywa się w Kielcach

21-09-2017
O roli ogrodów botanicznych w rozwoju miast rozmawiają uczestnicy tegorocznego, 47 Zjazdu Ogrodów Botanicznych i Arboretów, który odbywa się w Kielcach

V Gra Miejska w ramach "Europejskiego Dnia Języków"

21-09-2017
Zespół Szkół Informatycznych w Kielcach oraz Samorządowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach organizują 22 września br. (piątek) w ramach „Europejskiego Dnia Języków” V Grę Miejską.

W pierwszych kieleckich osiedlach ciepło od dziś

21-09-2017
W środę Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Kielcach rozpoczęło dostawy ciepła dla pierwszych odbiorców indywidualnych.

Kielce Bike - Expo razem ze Światowym Dniem bez Samochodu

21-09-2017
Najnowocześniejszy sprzęt, akcesoria i mnóstwo rynkowych nowości prezentują w Kielcach wystawcy z całego świata na VIII Międzynarodowych Targach Rowerowych Kielce Bike-Expo.
1    2  3  4  5  6  7  8  9  10    19
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata