wrzesień

Bilety za 1 zł z Masterpass od mPay

02-10-2017

Ruszyła kolejna odsłona promocji, dzięki której można podróżować taniej komunikacją miejską w Kielcach. Zaoszczędzić może każdy, kto kupuje bilety telefonem komórkowym przy użyciu aplikacji mPay i portfela cyfrowego Masterpass. Koszt każdego przejazdu w czasie trwania akcji promocyjnej wynosi zaledwie złotówkę. Promocja w kieleckiej komunikacji miejskiej dotyczy biletów jednorazowych (3 zł i 1,50 zł) i jednogodzinnych (3,20 zł i 1,60 zł). Rabat będzie naliczany automatycznie podczas każdej transakcji zrealizowanej w czasie trwania akcji. Z promocyjnej ceny biletów będą mogli korzystać wszyscy pasażerowie dokonujący płatności kartami płatniczymi zarejestrowanymi w aplikacji mPay. Rabat nie zostanie naliczony w przypadku dokonania płatności przy użyciu elektronicznej portmonetki. Z tańszych przejazdów można będzie korzystać wielokrotnie. Promocja trwa od 02.10.2017 r. do 31.12.2017 r. lub do wyczerpania voucherów przeznaczonych na Promocję w ilości 100.000 sztuk, w zależności od tego, które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej.

Regulamin promocji.

Prezentacja - instruktaż.