wrzesień

IV Rajd Geologiczny

02-10-2017

W niedzielę, 8 października odbędzie się czwarta edycja organizowanego przez Geopark Kielce Rajdu Geologicznego. W tym roku w spacerze po Kielcach będzie nam towarzyszyć ”NIEMAPA” i zadania w niej zawarte.  Trasa rajdu (ok. 5 km): Start o godzinie 14.00 z Placu Artystów  - zbiórka koło "Kiełka" - Park Staszica - Skwer Szarych Szeregów - Kadzielnia - Aleja Legionów - ul. Gagarina - ul. Ściegiennego - ul. Wojska Polskiego - Meta ok. godz. 16.00 - Ośrodek Pracy Twórczej (OPT) Wietrznia.  Rajd przeznaczony jest dla rodzin z dziećmi - obowiązuje ubiór terenowy.  Udział jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy do 6 października:  tel.: 41 36 76 800; e-mail:

Szczegóły dot. imprezy na stronie Geoparku Kielce: http://geopark-kielce.pl/iv-rajd-geologiczny-kielce-okiem-geologa/

Lato w Mieście 2019