wrzesień

Utrudnienia w ruchu w związku z meczem Korona - Wisła Kraków

20-09-2017

Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że dziś w związku z meczem Korona Kielce - Wisła Kraków  (początek meczu godz.20.45), od godz.17.45 do godz. 23.00 wystąpią utrudnienia w ruchu kołowym w rejonie "Kolporter Areny” przy ul. Ściegiennego. W godz. jw. zostanie wyłączona z ruchual. Legionów od skrzyżowania z ul. Krakowską do skrzyżowania z ul. Gagarina (zakaz nie dotyczy mieszkańców oraz służb miejskich).

Ponadto zostanie wyłączona z ruchu ul. Sołtysiaka „Barabasza”. Zamknięte dla ruchu będzie również skrzyżowanie ulic: Kwasa - Sołtysiaka, a także odcinek ul. Kwasa od bramy cmentarza do skrzyżowania w/w ulic. W związku z powyższym ul. Kwasa, na odcinku od skrzyżowania z ul. Mahometańską do bramy cmentarza będzie drogą bez przejazdu (ślepa).

Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach informuje, że w związku z meczem piłki nożnej Korona Kielce - Wisła Kraków dziś w godzinach 17.45- 23.00 nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów:

• Autobusy linii nr 2, 30,34 i 44 kursować będą w obu kierunkach przez ul. Ściegiennego (bez wjazdu w ul. Sołtysiaka „Barabasza” i al. Legionów).

• Autobusy linii nr 4 w kierunku ul. Zagnańskiej kursować będą przez ul. Ściegiennego (bez wjazdu w ul. Sołtysiaka „Barabasza” i al. Legionów).