kwiecień

Ratusz w długi weekend

27-04-2018
W dniu 30 kwietnia br. (poniedziałek) oraz 2 maja br. (środa) Urząd Miasta Kielce będzie pracował w godz. 7.30 - 15.30.

Kielce pierwszym miastem w Koalicji 5 frakcji

27-04-2018
W związku z wprowadzonym w Kielcach systemem segregacji odpadów na 5 frakcji, ENERIS Surowce powiększył swoją flotę o 8 nowych pojazdów specjalistycznych.

Wkrótce rusza kampania "Rowerowy Maj"

27-04-2018
7 maja rusza w Kielcach Kampania „Rowerowy Maj 2018 adresowana do uczniów szkół podstawowych i dzieci przedszkolnych oraz pracowników szkół podstawowych/ przedszkoli. Do akcji zgłosiło się 8 kieleckich placówek.

"Kielce atrakcyjne dla biznesu"

27-04-2018
W Kielcach odbyła się konferencja "Kielce atrakcyjne dla biznesu". To ważne wydarzenie gospodarcze, na które zostali zaproszeni przedstawiciele różnych środowisk zaangażowanych w rozwój gospodarczy miasta.

Kielce pierwszym miastem w Koalicji 5 frakcji

Przywróćmy pamięć zapomnianym bohaterom

26-04-2018
Ponad 300 uczniów z kieleckich szkół wzięło udział w rajdzie szlakiem miejsc upamiętniających historyczne wydarzenia w stolicy województwa świętokrzyskiego w ramach akcji „Przywróćmy pamięć zapomnianym bohaterom”.

odBLOCKuj.to! Kurs programistyczny dla najmłodszych w Energetycznym Centrum Nauki KPT

26-04-2018
Z nową ofertą dla dzieci w wieku 9-11 lat rusza od maja Energetyczne Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego. Pod okiem specjalistów młodzi ludzie będą poznawać tajniki programowania.

Zostań wolontariuszem Fundacji "Mam Marzenie"

26-04-2018
Swoją działalność wznawia kielecki oddział Fundacji Mam Marzenie. Oddział poszukuje ekipy, która będzie spełniać dziecięce marzenia. Pierwsze spotkanie odbędzie się 11 maja 2018 rok godz. 18:00, HOTEL IBIS KIELCE CENTRUM, ul. Warszawska 19, sala: JUPITER.
1    1  2  3  4  5  6  7  8  9    17
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata