kwiecień

Panattoni Park Kielce z pozwoleniem na budowę

27-04-2018

Rozpoczyna się budowa olbrzymiego centrum logistycznego w Kielcach. Na 20 hektarowej działce przy kieleckim Malikowie pojawił się ciężki sprzęt i ekipy budowlane. Inwestycję wartą ponad 100 mln zł realizuje europejski potentat na rynku nieruchomości, firma Panattoni. Dzięki tej inwestycji Kielce zyskają nie tylko miejsca pracy, ale także miejsce na mapie dużych projektów przemysłowo - magazynowych w Polsce. Budowa realizowana będzie etapowo. W pierwszej kolejności powstanie hala, którą zajmie kieleckie VIVE, a kolejne budowane hale przeznaczone będą dla inwestorów zewnętrznych. Panattoni Park Kielce docelowo oferować będzie aż 88 000 m2 powierzchni magazynowej i produkcyjnej.