kwiecień

Dwie drużyny „AMO KIELCE” w finale Ogólnopolskiego Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

27-04-2018

W Ćmińsku rozegrano wojewódzki finał 18. Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.  Drużyny  „AMO Kielce” świetnie zaprezentowały się m.in. w kategoriach U-8 i U-10 chłopców zdobywając tytuł „Mistrza województwa świętokrzyskiego” co oznacza, że będą reprezentować województwo świętokrzyskie w Finałach Ogólnopolskich.

Finał Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” odbędzie się  w dniach 29 kwietnia - 2 maja 2018 roku w Warszawie.

Decydujące mecze tradycyjnie już zostaną rozegrane na stadionie PGE Narodowym, tuż przed finałowym spotkaniem o piłkarski Puchar Polski. Nagrodą dla najlepszych będzie nie tylko Puchar Tymbarku, ale także możliwość obejrzenia z wysokości trybun meczu reprezentacji Polski oraz spotkanie z idolami - reprezentantami Polski i selekcjonerem Adamem Nawałką.

Akademia Młodych Orłów to projekt, który od 2014 r.  realizowany przez Miasto Kielce wspólnie z Polskim Związkiem Piłki Nożnej oraz Świętokrzyskim Związkiem Piłki Nożnej.