Rozbiórka Dworca PKS zgodnie z planem

16-11-2018
W drugi etap weszła rozbiórka dworca autobusowego w Kielcach. Ekipy zakończyły już demontaż dróg dojazdowych dla autobusów, murów oporowych oraz budynku technicznego. Dobiega końca demontaż poszycia dachu.

Festiwal Teatrów Studenckich START wraca do Kielc

16-11-2018
W dniach 3 - 6 kwietnia 2019 roku odbędzie się w Kielcach VI edycja Festiwalu Teatrów Studenckich START.

Turniej Szkolnych Debat Oksfordzkich

16-11-2018
zy Polska skutecznie wspiera przedsiębiorczość swoich obywateli ? Czy naszemu krajowi opłaca się przyjęcie Euro w najszybszym możliwym terminie? - na te i inne tematy dyskutowali uczestnicy pierwszej edycji Kieleckiego Turnieju Szkolnych Debat Oksfordzkich

Mamy Niepodległą! - wyślij kartkę pocztową

16-11-2018
Dziś rozpoczęła się ogólnopolska akcja społeczna „Mamy Niepodległą!”, organizowana przez Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku we współpracy, m.in. z Urzędem Miasta Kielce.

Prezydent pożegnał się z dyrektorami

15-11-2018
Po raz ostatni w takim składzie w ratuszu spotkali się z prezydentem Kielc jego zastępcy, skarbnik i sekretarz miasta, dyrektorzy wszystkich wydziałów ratusza, instytucji kultury oraz innych jednostek podległych miastu.

"Koniec z dymkiem" - akcja profilaktyczna z okazji Światowego Dnia Rzucania Palenia

15-11-2018
Dziś z okazji Światowego Dnia Rzucania Palenia odbędzie się w Świętokrzyskim Centrum Onkologii akcja profilaktyczna „Koniec z dymkiem”.

Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach

15-11-2018
W tym roku już po raz jedenasty w dniu 18 listopada w całej Europie obchodzony będzie Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach (EDWA).

"Auschwitz-Birkenau - miejsce pamięci dla XXI wieku"

15-11-2018
Stowarzyszenie im. Jana Karskiego zaprasza w czwartek, 22 listopada, o godz. 18.00 do Instytutu Kultury Spotkania i Dialogu (ul. Planty 7) na spotkanie na temat: "Auschwitz-Birkenau - miejsce pamięci dla XXI wieku".
1    6  7  8  9  10  11  12  13  14    20
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok