luty

Festiwal Smaku w Kielcach

01-02-2018
Szykuje się smakowity początek lutego. Już od 5 do 9.02 organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników kuchni do wzięcia udziału w najpyszniejszym wydarzeniu w naszym mieście.

Dotacje i refundacje z projektu "Idealny pakiet"

01-02-2018
Osoby bezrobotne i pracodawcy mogą również w tym roku wziąć udział w projekcie "Idealny pakiet".

Klinika dla lalek zmieniła siedzibę

01-02-2018
Przywracają do życia lub konserwują lalki oraz misie, modele samochodów, okrętów, zabawki z tworzyw sztucznych oraz eksponaty wykonane z innych materiałów. To wszystko w Pracowni Konserwacji Muzeum Zabawek i Zabawy, która przeniosła się do nowej siedziby.

Premiera w Teatrze "Kubuś" i nowa wystawa w Muzeum Zabawek i Zabawy

01-02-2018
Mały człowiek i duże przedsięwzięcie, czyli pełna przygód wyprawa na poszukiwanie wielkiej ryby. "Pan Maluśkiewicz i jego wieloryb" to tytuł nowego spektaklu, na który zaprasza Teatr Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach.

Informacja o położeniu nieruchomości w obszarze rewitalizacji

01-02-2018
W związku z zapytaniami dot. położenia nieruchomości w obszarze rewitalizacji i specjalnej strefie rewitalizacji, wyznaczonych zgodnie...

Wspaniałe widowisko artystów z Chin

01-02-2018
Na zaproszenie Kieleckiego Teatru Tańca w Kielcach goszczą tancerze Beijing Dance Academy - prestiżowy zespół działający przy uniwersytecie w Pekinie. Wczoraj zaprezentowali pięcioaktowy spektakl „Fen Mo”. Dziś tancerze spotkali się z władzami miasta.

Młodzieżowe Mistrzostwa Świata Kobiet do lat 18 w Piłce Ręcznej odbędą się w Kielcach

01-02-2018
Uroczyste podpisanie umowy o współpracy i promocji w związku z organizacją Młodzieżowych Mistrzostw Świata Kobiet do lat 18 w Piłce Ręcznej w Polsce w roku 2018, których Kielce będą jedynym miastem gospodarzem odbyło się dziś w ratuszu.

Awaria centrali telefonicznej w Ratuszu

01-02-2018
Informujemy, że wskutek awarii centrali telefonicznej obsługującej Urząd Miasta Kielce, część telefonów Urzędów Miasta Kielce nie funkcjonuje prawidłowo - brak jest możliwości zestawienia połączeń wewnątrz Urzędu Miasta Kielce oraz z zewnątrz.
1    14  15  16  17  18  19  20  21  22
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok