luty

Co mój Kot robi w domu, kiedy nikogo nie ma? - konkurs

19-02-2018

Muzeum Zabawek i Zabawy wspólnie z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami organizują konkurs plastyczno-literacki pod hasłem "Co mój Kot robi w domu, kiedy nikogo nie ma?".  Okazją jest Dzień Kota, który był obchodzony 17 lutego.

Konkurs prowadzony jest w trzech grupach wiekowych, w kategoriach: praca plastyczna oraz praca literacka. Jest adresowany do dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 14 lat.

Prace należy dostarczyć do 20 marca do Muzeum Zabawek i Zabawy lub na adres . Ogłoszenie werdyktu i wręczenie nagród odbędzie się 14 kwietnia 2018 r. w Kawce Zabawce w Muzeum Zabawek i Zabawy podczas akcji "Czytamy dzieciom". Autorzy najlepszych prac zostaną nagrodzeni dużymi drapakami dla kotów.

Do pobrania: