luty

Rekordowy Kid’s Time 2018

21-02-2018

Ponad 500 wystawców z 21 krajów świata prezentuje się w Kielcach podczas Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME. To przegląd najnowszych osiągnięć branży dziecięcej. Kolejna edycja potrwa do 23 lutego.

W Targach Kielce pojawili się wystawcy z 21 krajów, takich jak: Belgia, Białoruś, Chiny, Czechy, Finlandia, Hiszpania, Holandia, Hong Kong, Litwa, Łotwa, Niemcy, Polska, Portugalia, Rosja, Słowacja, Stany Zjednoczone, Szwecja, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania czy Włochy. Ekspozycja zajmie ponad 19 000 metrów. Oprócz 7 hal, którymi dysponuje kielecki ośrodek, dobudowana została dodatkowa hala H.

Podczas Kids’ Time zaprezentowane zostaną najnowsze osiągnięcia branży produktów dla matki i dziecka. Swoje produkty przedstawią producenci i dystrybutorzy wózków, mebelków, ubranek i zabawek.  Pojawią się polskie marki, ale także niemal 90 firm zagranicznych. Wśród wystawców, m.in.: Trefl, Mayoral, Maxi Cosi, Czu-Czu, Anex, La Millou. Podczas targów zaprezentowane zostaną premiery rynkowe - wśród nich pierwszy na świecie fotelik z poduszkami powietrznymi AxissFix Air, oraz zaprojektowany wspólnie z bolońskim oddziałem neonatologii materacyk WelcomePad firmy Inglesina.

Oprócz premier produktowych, na gości targów czekają liczne wydarzenia towarzyszące. Po raz drugi zaplanowane zostały spotkania w ramach targowego „okrągłego stołu”, do którego zasiądą przedsiębiorcy z Polski, Rosji i Białorusi. Podczas wystawy odbędą się również prelekcje dla przedstawicieli branży. Wśród prelegentów wystąpi, m.in. Reyne Rice – światowej sławy amerykańska dziennikarka i analityczka branży zabawkarskiej. Rene to specjalistka w zakresie trendów z 30-letnim doświadczeniem w marketingu produktów dla dzieci, publikuje artykuły w ponad 60 krajach.
Szczegóły www.kidstime.pl