marzec

Święto Wody w "Kubusiu"

21-03-2018

Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach zaprasza na wydarzenia związane z obchodami Światowego Dnia Wody 21 i 22 marca 2018 roku. Światowy Dzień Wody obchodzony jest 22 marca, ale teatr "Kubuś" razem z Wodociągami Kieleckimi, już od kilku lat, przez dwa dni poprzez zabawę edukują dzieci, ucząc je szacunku do wody.

Dziś odbył się spektakl w Teatrze Lalki i Aktora „Kubuś” połączony z pokazem chemicznych eksperymentów przygotowanych przez pracowników Wodociągów. W roli asystentów wystąpili Henryk Milcarz, prezes Wodociągów, Robert Drobniuch, dyrektor Teatru oraz Czesław Gruszewski, zastępca prezydenta Kielc. Na finał pokazów w ręce młodej widowni powędrowały smaczne upominki w postaci firmowych krówek.

Lato w Mieście 2019