marzec

Tymczasowy punkt obsługi podatnika w Radiu Kielce

26-03-2018

W związku z trwającą akcją rozliczeń podatkowych za 2017 r. Pierwszy i Drugi Urząd Skarbowy w Kielcach organizują dodatkowy punkt przyjmowania zeznań rocznych drogą elektroniczną, który utworzony zostanie we wtorek 27 marca 2018 r. w godz. od 9.15 do 12.00 w siedzibie Radia Kielce, przy ul. Radiowej 4 w Kielcach.

Wszystkie osoby, które chcą skorzystać z tej formy rozliczenia, mogą liczyć na fachową pomoc pracowników urzędów skarbowych. Przypominamy jednocześnie, iż składając zeznanie podatkowe drogą elektroniczną należy posiadać:

• numery PESEL lub NIP (w przypadku podatników prowadzących działalność gospodarczą),
  • informacje o wszystkich przychodach osiągniętych w 2017 roku,
  • dokumenty niezbędne do skorzystania z przysługujących ulg podatkowych,
  • kwotę przychodu wykazaną w zeznaniu rocznym za 2016 rok.

Podczas dyżuru udzielane będą informacje w zakresie dotyczącym prawidłowości sporządzania zeznań oraz stosowania ulg podatkowych, jak również nowe usługi oferowane przez Administrację Skarbową m.in. wniosek o sporządzenie zeznania podatkowego przez urząd skarbowy (PIT-WZ) oraz oświadczenie o przekazaniu 1% podatku organizacji pożytku publicznego (PIT-OP).

Lato w Mieście 2019