marzec

"Patent na sukces"- wsparcie eksportowe i patentowe dla kieleckich firm

29-03-2018

6 kwietnia do Kielc przyjadą przedstawiciele Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, którzy opowiedzą o nowym projekcie dla młodych firm - Polskie Mosty Technologiczne. Jest to działanie dedykowane rozwijającym się przedsiębiorstwom z całej Polski, które planują w najbliższych latach zdobyć nowe rynki eksportowe, ale brak im wiedzy i kontaktów, aby skutecznie przygotować się do ekspansji.

Zależy nam szczególnie na tym, aby z działania skorzystały kieleckie firmy, ponieważ dostrzegamy ich wielki potencjał i innowacyjne pomysły. W wyścigu o unijne wsparcie często jednak przegrywamy jako miasto i region z innymi ośrodkami. Tym razem chcemy, aby było inaczej. Dlatego na nasze zaproszenie przedstawiciele PAIH przyjadą do Kielc 6 kwietnia i zaprezentują projekt Polskie Mosty Technologiczne.

Jednocześnie w tym dniu odbędzie się seminarium „Patent na sukces” Urzędu Patentowego Rzeczpospolitej Polskiej, na którym przedstawiciele PAIH wystąpią gościnnie. Zapraszamy do udziału w całym seminarium bądź do uczestnictwa w tej części, która Państwa interesuje szczególnie.

Jako Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Kielce deklarujemy swoją pomoc na każdym etapie realizacji projektu, jeśli okaże się on dla Państwa interesujący. W sytuacji, kiedy nie jest możliwy udział w seminarium 6 kwietnia, chętnie przekażemy wszelkie niezbędne informacje i kontakty do osób realizujących projekt. Prosimy wówczas o kontakt mailowy, telefoniczny lub osobisty z nami: www.invest.kielce.pl/kontakt

Zachęcamy wszystkie firmy do udziału w seminarium i rejestrację poprzez stronę:

Więcej informacji o seminarium można uzyskać wchodząc na stronę Inwestuj w Kielcach:

Szczegółowe informacje o projekcie Polskie Mosty Technologiczne:

Lato w Mieście 2019