marzec

AGROTECH i LAS-EXPO w Targach Kielce

16-03-2018

XXIV Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH i XVIII Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO rozpoczęły się dziś w Kielcach. AGROTECH - to największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej targi nowoczesnych maszyn organizowane w halach wystawienniczych.

Prezentowane są m.in. najnowsze ciągniki, maszyny rolnicze, narzędzia i urządzenia do produkcji roślinnej i zwierzęcej, środki do produkcji rolniczej  takie jak: nasiona roślin rolniczych, środki ochrony roślin i nawozy, pasze i dodatki paszowe. Ekspozycja obejmuje również wszelkie akcesoria dla rolnictwa czy segment budownictwa inwentarskiego. Targi AGROTECH są miejscem prezentacji liderów rynku rolniczego na świecie i przedstawicieli branży z najwyższej półki. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej to również merytoryczne konferencje, konsultacje z ekspertami, warsztaty i spotkania organizowane przez wystawców na stoiskach. W wydarzeniu udział biorą czołowe instytucje i instytuty rolnicze w Polsce, stowarzyszenia, organizacje.

Tradycyjnie targom AGROTECH towrzyszy LAS-EXPO - to ważne wydarzenie nie tylko dla polskiej branży, ale i państw ościennych, gromadzące największe firmy z sektora nowoczesnej i efektywnej gospodarki leśnej. Tegoroczna edycja Targów LAS-EXPO to przede wszystkim ponad 50 uznanych wystawców z Polski, Litwy i Słowenii, reprezentujących szeroki zakres branżowy. Wśród nich znajdziemy zarówno producentów urządzeń oraz maszyn do pozyskiwania, transportu i obróbki drewna, narzędzi, środków ochrony lasu przed szkodnikami, jak i firmy zajmujące się  ochroną przeciwpożarową, szkółkarstwem, nasiennictwem, hodowlą i użytkowaniem  lasu. Targi LAS–EXPO to także  nowoczesne systemy informatyczne, mapy, oraz  zagadnienia gospodarki łowieckiej. Rozbudowana ekspozycja prezentowana jest zarówno w halach, jak i na terenie zewnętrznym, gdzie na żywo można obserwować jak działają urządzenia i maszyny.

Targi potrwają do 18 marca.

Więcej na www.targikielce.pl

Lato w Mieście 2019