marzec

Uwaga - utrudnienia w ruchu przy Kolporter Arenie

16-03-2018

Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w dniu 17.03.2018 r. w związku z meczem Korona Kielce - Górnik Zabrze (początek meczu godz. 20.30), od godz. 17.30 do godz. 22.30 wystąpią utrudnienia w ruchu kołowym w rejonie „Kolporter Areny” przy ul. Ściegiennego.

W godz. jw. zostanie wyłączona z ruchu al. Legionów od skrzyżowania z ul. Krakowską do skrzyżowania z ul. Gagarina (zakaz nie dotyczy mieszkańców i służb miejskich). Ponadto wyłączona z ruchu zostanie ul. Sołtysiaka „Barabasza”. Zamknięte dla ruchu będzie również skrzyżowanie ulic: Kwasa – Sołtysiaka, a także odcinek ul. Kwasa od bramy cmentarza do skrzyżowania ww. ulic.

W związku z powyższym ul. Kwasa na odcinku od skrzyżowania z ul. Mahometańską do bramy cmentarza będzie drogą bez przejazdu (ślepa).

Lato w Mieście 2019