sierpień

Festiwal Muzyki Tanecznej już 7 i 8 września w Kielcach

29-08-2018

Zobacz w  Internetowej Telewizji Kielce

Już 7 września br. na Kadzielni rozpocznie się Festiwal Muzyki Tanecznej, który potrwa 2 dni. Na scenie kieleckiego Amfiteatru zagoszczą zarówno polscy jak i zagraniczni artyści.  W piątek, 7 września br. odbędzie się konkurs na Taneczny Przebój Roku 2018. O ten tytuł powalczą: Akcent, Boys, Bayer Full, Weekend, Top Girls, Power Play, Piękni i Młodzi, Andre, Baby Full i Cliver. Jako goście specjalni Festiwalu wystąpią Loona oraz Sławomir. A po tanecznych rytmach poprowadzą przez cały wieczór Kajra, Sławomir oraz prezenter TVP Mateusz Szymkowiak.

Sobota, 8 września br. to drugi dzień Festiwalu i Szalona Domówka Marka Sierockiego czyli Największe Polskie i Światowe przeboje do Tańca. Do zabawy i wspomnień zachęcą artyści światowego formatu, tacy jak: Kate Ryan, Gromee & Lukas Meijer, Oceana, In-grid, Velvet i Shaun Backer. Zagrają także Papa D., Arash, Mohombi, Stachursky, oraz Marlena Drozdowska & Grzegorz Wilk. Podróż po największych przebojach światowej muzyki tanecznej poprowadzą Marek Sierocki, Ida Nowakowska oraz ponownie Mateusz Szymkowiak.

Obydwa koncerty zostaną pokazane na antenie Telewizji Polskiej Program 2.

Bilety na wydarzenie dostępne są na stronie eBilet.pl, w salonach: Empik, Media Markt, Saturn, w Polskim Biurze Podróży w Kielcach przy ul. Sienkiewicza 26 oraz w dniu koncertu do nabycia w kasie amfiteatru. Ceny biletów wynoszą od 25 do 60 złotych.

Oficjalny spot Festiwalu Muzyki Tanecznej dostępny pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=UfjDTd2awmA