wrzesień

PAIH EXPO 2018 - Pierwsze Forum Wsparcia Polskiego Biznesu Za Granicą

20-09-2018

25 października br. na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się ważne wydarzenie dla małych i średnich firm poszukujących nowych rynków eksportowych: PAIH EXPO 2018 - Pierwsze Forum Wsparcia Polskiego Biznesu Za Granicą.

Organizacja Forum jest uzupełnieniem oferty informacyjnej Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, która obejmuje przede wszystkim tworzenie zagranicznych biur handlowych zlokalizowanych przy polskich ambasadach i konsulatach. Sieć tych placówek ma w założeniu pomagać polskim przedsiębiorcom zdobywać informacje o zagranicznych rynkach, prawnych i ekonomicznych uwarunkowaniach działalności eksportowej oraz możliwościach nawiązywania relacji biznesowych.

PAIH EXPO 2018 będzie okazją do zapoznania się z ofertą 56 zagranicznych biur handlowych ze wszystkich kontynentów oraz z ich pracownikami. Oprócz możliwości pozyskania bezpośrednich kontaktów Forum ma także walor edukacyjny i wystawienniczy: uczestnicy będą mogli skorzystać z oferty warsztatów, raportów, sesji networkingowej i innych wydarzeń zapewnionych przez organizatora.

Udział w PAIH EXPO 2018 jest całkowicie bezpłatny, wymaga jednak wcześniejszej rejestracji, która już została uruchomiona na stronie: https://paihexpo.gov.pl/. Więcej o wydarzeniu można dowiedzieć się ze stron Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu: https://www.paih.gov.pl/O_PAIH_EXPO#

Wydarzenie może być znakomitą okazją do zbudowania relacji z PAIH i zagranicznymi biurami handlowymi. Chcemy zachęcić do udziału w PAIH EXPO 2018 lokalnych przedsiębiorców z Kielc i z regionu. W województwie świętokrzyskim działa wiele ciekawych, rozwijających się firm mających ambitne plany eksportowe. Przedstawiciele Urzędu Miasta Kielce - Centrum Obsługi Inwestora w kieleckim ratuszu - również planują uczestniczyć w niniejszym wydarzeniu.