styczeń

GEO-FERIE w Centrum Geoedukacji

02-01-2019

Już od 15 stycznia w Centrum Geoedukacji odbywać się będą GEO-FERIE.  To już ósma edycja zimowych spotkań z geologią świętokrzyską. W związku z modernizacją wystawy stałej i Kina 5D feryjni gości będą mogli skorzystać z  cyklu specjalnych warsztatów geo-przyrodniczych. W programie m.in. warsztaty szlifowania skał, zajęcia ekologiczne czy gry i zabawy edukacyjne.

Z uwagi na to, że terminarz ferii jest różny dla poszczególnych województw, tegoroczna edycja GEO-ferii potrwa aż do 22 lutego i obejmować będzie warsztaty skierowane zarówno do turystów indywidualnych (dzieci i młodzieży, oraz dorosłych) jak i grup zorganizowanych (dzieci i młodzież).

GEO-ferie są wydarzeniem, które już na stałe wpisało się w kalendarz imprez edukacyjnych organizowanych przez Centrum Geoedukacji. W tym roku, w związku z modernizacją ekspozycji stałej w obiekcie i jej niedostępnością dla zwiedzających w pierwszym półroczu, warsztaty stały się kluczowym elementem oferty edukacyjnej Centrum. Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas zajęcia pozwolą odkryć ducha młodego i dorosłego geo-odkrywcy - informuje Michał Poros, Kierownik Centrum Geoedukacji. Zapraszamy do skorzystania z oferty geo-feryjnej Centrum Geoedukacji. Liczymy, że wzorem lat ubiegłych będziemy gościć odwiedzających z różnych zakątków kraju - dodaje Michał Poros.

Szczegółowy program warsztatów dostępny jest na stronach internetowych: www.geopark-kielce.pl, www.centrum-geoedukacji.pl

Wstęp na wszystkie geo-feryjne zajęcia jest bezpłatny, natomiast konieczna jest wcześniejsza rezerwacja: telefonicznie (41/ 36 76 800) lub drogą e-mailową ()

XXV Sportowy Turniej Miast i Gmin