Spotkanie z organizacjami pozarządowymi

28-01-2019

Plan spotkania z organizacjami pozarządowymi w dniu 11.02.2019 r. o godzinie 16.00 w sali USC, Urząd Miasta Kielce

1. Powitanie gości przez Prezydenta Miasta Kielce.
  2. Omówienie bieżącej współpracy z organizacjami pozarządowymi na rok 2019:
    - konkursy rozstrzygnięte i ogłoszone;
    - konkursy w planie.
  3. Przedstawienie planowanego zakresu współpracy z organizacjami pozarządowymi w latach 2019 – 2023:
    - przeprowadzenie szkolenia dla organizacji pozarządowych dot. zmian w przepisach prawa;
    - powołanie zespołów roboczych do przygotowania  wieloletniego programu współpracy
    - prace związane z utworzeniem Centrum Organizacji Pozarządowych;
    - przeprowadzenie badania ankietowego dla organizacji pozarządowych dot. współpracy z miastem.
  4. Wystąpienie przewodniczącego Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.
  5. Wystąpienia przedstawicieli organizacji pozarządowych.
  6. Sprawy różne.

ANKIETA DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Niniejsza ankieta ma na celu zdiagnozowanie środowiska organizacji pozarządowych funkcjonujących na terenie miasta Kielce, potrzeb i oczekiwań dotyczących współpracy z samorządem, a także występujących  problemów i barier w bieżącym funkcjonowaniu.

Wnioski wypracowane na podstawie analizy ankiet, jak również podczas zaplanowanego na dzień 11.02.br.  spotkania będą służyły wypracowaniu   jak najlepszych metod i narzędzi współpracy miasta Kielce z organizacjami  pozarządowymi  dla dobra całej społeczności lokalnej.

Wypełnione ankiety można będzie  dostarczyć na spotkanie w dniu 11.02.br. bądź też przesłać elektronicznie na adres: lub dostarczyć osobiście do Biura  ds. Organizacji Pozarządowych, ul. Strycharska 6, pok. 402  w terminie do 6 marca 2019 r.

ANKIETA (do pobrania)