Szkolenie dla organizacji pozarządowych

01-03-2019

Prezydent Miasta Kielce zaprasza organizacje pozarządowe posiadające siedzibę na terenie miasta Kielce do udziału w szkoleniu: „Nowelizacja druków ofert i sprawozdań w zlecaniu zadań organizacjom pozarządowym - nowe przepisy wykonawcze do ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie”.

Data:
- 25.03.2019r. w godz. 15:00-18:00   –  I tura szkolenia – 50 organizacji
- 26.03.2019r.  w godz. 15:00-18:00  –  II tura szkolenia – 50 organizacji

Miejsce:

Urząd Miasta Kielce, ul. Strycharska 6, pok. nr 30 parter  (Sala konferencyjna)

Udział w szkoleniu należy zgłosić w formie elektronicznej na adres e-mail:   lub telefonicznie: tel. 41 36 76 400  najpóźniej do dnia 21 marca 2019r. do godz. 15:00. W zgłoszeniu prosimy o podanie daty, nazwy organizacji oraz imienia i nazwiska przedstawiciela, który weźmie udział w szkoleniu.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zgłaszanie tylko jednego przedstawiciela organizacji. O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Szkolenie jest bezpłatne.

Szkolenie poprowadzi Artur Gluziński - ekspert zajmujący się zagadnieniami współpracy administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi. Pracował w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej. Wykładowca akademicki, doświadczony szkoleniowiec. Autor książki "Ustawa o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie". Powołany przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego jako ekspert do oceny projektów realizowanych w ramach programów operacyjnych na lata 2007-2013 w dziedzinie "Umacnianie społeczeństwa obywatelskiego, w tym wsparcie organizacji pozarządowych oraz partnerów społecznych i gospodarczych". Szkolił m.in. inspektorów kontroli RIO. W latach 2011-2016 prowadził kilkadziesiąt szkoleń z zakresu współpracy administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi.