Kontrast
Czcionka
English

ePUAP Kamera internetowa na Rynek Facebook Fundusze Europejskie BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym RSS Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Urzad Miasta Kielce Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

winieta

Wyszukiwarka

Subskrypcja

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

2006-2010

Tomasz Bogucki

Radny z listy Komitetu Wyborczego Porozumienie Samorządowe Wojciech Lubawski. Pracował w komisjach: Komisji Budżetu i Finansów - Przewodniczący oraz Komisji Rewizyjnej.
Wykształcenie wyższe ekonomiczne - absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Prezes Zarządu ISKRA ZUS Sp. z o.o. w Kielcach.

 

Witold Borowiec

Radny z listy Komitetu Wyborczego Porozumienie Samorządowe Wojciech Lubawski. Pracował w komisjach: Komisji Rewizyjnej  oraz Komisji Gospodarki Przestrzennej.
Absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego – magister w zakresie zarządzania i marketingu. Wiceprezes Zarządu Głównego Stowarzyszenia Samorząd 2002. Wiceprezes Stowarzyszenia „Wspólnota Białogon”.

 

 

Władysław Burzawa

Radny z listy Komitetu Wyborczego Porozumienie Samorządowe Wojciech Lubawski. Pracował w komisjach: Komisji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska - Przewodniczący, Komisji Statutowo - Samorządowej.

Magister filologii polskiej. Studia podyplomowe: Zarządzanie Zasobami Pracy. Pracownik Tygodnika Katolickiego „Niedziela”. Radny Rady Miejskiej w Kielcach w kadencjach: 1998-2002, 2002-2006.
Odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi.

 

Grzegorz Fitas

Radny z listy Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość. Pracował w komisjach: Komisji Gospodarki Przestrzennej, Komisji Rodziny, Polityki Społecznej i Zdrowia.
Wykształcenie wyższe medyczne o specjalności choroby wewnętrzne. Kardiolog. Pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.

 

 

 

Paweł Gągorowski

Radny z listy Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska RP. Pracował w Komisjach: Komisji Statutowo - Samorządowej - Przewodniczący, Komisji Sportu i Turystyki.
Prawnik, politolog. Zatrudniony w kancelarii adwokackiej.
Radny Rady Miejskiej w Kielcach w kadencjach 1998-2002, 2002-2006. Odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi.

Artur Gierada

KW Platforma Obywatelska

 

Wygaśnięcie mandatu radnego z dniem 22.11.2007 roku wskutek uzyskania mandatu poselskiego.

Jan Gierada

Radny z listy Komitetu Wyborczego SLD-SdPL-PD-UP Lewica i Demokraci. Pracował w komisjach: Komisji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, Komisji Rodziny, Polityki Społecznej i Zdrowia.
Absolwent Politechniki Świętokrzyskiej – inżynier budownictwa lądowego – specjalność budownictwo przemysłowe i miejskie.
Studia podyplomowe w zakresie: „Zarządzanie w ochronie zdrowia”, „Zarządzanie nieruchomościami”, „Pedagogika”, „Religioznawstwo”. Posiada uprawnienia budowlane.
Dyrektor Naczelny Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.
Laureat plebiscytu „Człowiek Roku 2003”, Lider Regionu w kategorii „Zdrowie”, Laureat Nagrody Prezydenta Kielc.

 

Mariusz Goraj

Radny z listy Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość. Pracował w komisjach: Komisji Rodziny, Polityki Społecznej i Zdrowia - Przewodniczący, Komisji Rewizyjnej.
Wykształcenie wyższe.
Radny Rady Miejskiej w kadencji 2002-2006.
Wiceprzewodniczący Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości.

 

 

Stanisław Góźdź

KW Prawo i Sprawiedliwość

 

Joanna Grzela

Radna z listy Komitetu Wyborczego SLD-SdPL-PD-UP Lewica i Demokraci. Pracowała w komisjach: Komisji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, Komisji Sportu i Turystyki.
Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Kielcach oraz studium doktoranckiego Uniwersytetu Warszawskiego. Doktor nauk humanistycznych. Nauczyciel akademicki Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego Jana Kochanowskiego w Kielcach (adiunkt) oraz Wyższej Szkoły Ekonomii i Administracji (adiunkt).
Radna Rady Miejskiej w kadencjach 1994-1998, 1998-2002. W latach 2001-2005 roku Wicewojewoda Świętokrzyski.
Członkini Demokratycznej Unii Kobiet. Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Kieleckiego Teatru Tańca.

 

Adam Jaskóła

Radny z listy Komitetu Wyborczego SLD-SdPL-PD-UP Lewica i Demokraci. Pracował w komisjach: Komisji Edukacji i Kultury, Komisji Rodziny, Polityki Społecznej i Zdrowia.
Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, studiów podyplomowych Polskiej Akademii Nauk w Warszawie (historia), Studium Europejskiego Prawa Publicznego w Warszawie.
Pracował jako:
•nauczyciel i wicedyrektor II Liceum Ogólnokształcącego im. J. Śniadeckiego w Kielcach;
•dyrektor VI Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego w Kielcach;
•naczelnik Wydziału Oświaty i Kultury Starostwa Powiatowego w Kielcach;
•dyrektor Wydziału Oświaty i Nauki Urzędu Miasta w Kielcach
•naczelnik Biura Rady Powiatu w Kielcach.
Od 2007 roku naczelnik Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Kielcach

Jarosław Karyś

KW Prawo i Sprawiedliwość

 

Dariusz Kozak

Radny z listy Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość. Pracował w komisjach: Komisji Budżetu i Finansów, Komisji Sportu i Turystyki.
Magister inżynier – absolwent Politechniki Świętokrzyskiej.

Pracownik ZWM „SHL” S.A. Kielce (Kierownik Transportu wewnętrznego). Wiceprzewodniczący KZ NSZZ „Solidarność” w SHL.
Sekretarz Klubu Radnych „Prawo i Sprawiedliwość”.
Członek Zarządu Wojewódzkiego „Prawo i Sprawiedliwość”

Marian Kubik

Radny z listy Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość. Pracował w komisjach: Komisji Sportu i Turystyki - Przewodniczący, Komisji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska.
60 lat, żona i czwórka dorosłych dzieci. Absolwent Policealnego Studium Ekonomicznego o specjalności Księgarstwo.
Pracuje z żoną w rodzinnej księgarni na osiedlu Świętokrzyskim.
Radny Rady Miejskiej w kadencjach: 1994-1998, 1998-2002, 2002-2006, 2006-2010.

Jarosław Machnicki

Radny z listy Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska RP. Pracował w komisjach: Komisji Edukacji i Kultury - Przewodniczący, Komisji Sportu i Turystyki.
Urodzony w 1959 roku w Olsztynie. Absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Kielcach – specjalność Historia, Wydziału Zarządzania i Marketingu Wyższej Szkoły Handlowej w Kielcach – specjalność Zarządzanie Oświatą, Uniwersytetu Humanistyczno – Przyrodniczego Jana Kochanowskiego w Kielcach – specjalność Wiedza o Społeczeństwie.
Nauczyciel dyplomowany historii. Egzaminator z zakresu przedmiotów humanistycznych w gimnazjum. Autor i współautor kilkudziesięciu publikacji z zakresu historii i dydaktyki, regionalista i kolekcjoner.
Odznaczony Brązowym oraz Srebrnym Krzyżem Zasługi, Medalem Edukacji Narodowej. Nagroda Ministra Oświaty.
Pracuje w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 16 w Kielcach.

 

 

Zbigniew Marcinkowski

Inżynier budownictwa lądowego z uprawnieniami do wykonawstwa robót budowlanych. Pracuje w Miejskim Zarządzie Budynków w Kielcach. Pracował w komisjach: Komisji Budżetu i Finansów, Komisji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska.

 

 


 

Jacek Nowak

Radny z listy Komitetu Wyborczego Porozumienie Samorządowe Wojciech Lubawski. Pracował w komisjach: Komisji Budżetu i Finansów, Komisji Statutowo - Samorządowej.
Wykształcenie wyższe, absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie.
Dyrektor ds. Administracyjno – Technicznych w Targach Kielce Sp. z o.o.

 

Alicja Obara

Radna z listy Komitetu Wyborczego SLD-SdPL-PD-UP Lewica i Demokraci. Pracowała w komisjach: Komisji Budżetu i Finansów, Komisji Edukacji i Kultury.
Magister biologii. Nauczyciel dyplomowany w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 17 (Specjalnych) w Kielcach.
Radna Rady Miejskiej w kadencjach 1998-2002, 2002-2006.
W latach 2002-2006 Wiceprezes Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Kielcach. W latach 2000-2006 członek Zarządu Demokratycznej Unii Kobiet. Od 2007 roku Przewodnicząca Demokratycznej Unii Kobiet.
Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej SLD w Kielcach w latach 2004-2008. Od 2008 roku członek Zarządu Rady Miejskiej SLD w Kielcach.

 

 

Zbigniew Piątek

Radny z listy Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość. Pracował w komisjach: Komisji Edukacji i Kultury, Komisji Sportu i Turystyki.
Wykształcenie średnie.
Zwycięzca Tour de Pologne.
Ośmiokrotny Mistrz Polski w kolarstwie szosowym.
Dwukrotny uczestnik Igrzysk Olimpijskich, Barcelona 1992, Sydney 2000, (kolarstwo szosowe).

Stanisław Rupniewski

Radny z listy Komitetu Wyborczego SLD-SdPL-PD-UP Lewica i Demokraci. Pracował w komisjach: Komisji Rewizyjnej - Przewodniczący, Komisji Budżetu i Finansów.
Wykształcenie wyższe techniczne, absolwent Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach. Studia podyplomowe: Samorząd terytorialny i rozwój lokalny – Uniwersytet Warszawski, MBA – Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów, walidowane przez Rotterdam School of Management. Prezes Zarządu PHT SUPON sp. z o.o. W 2001 r. złożył egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych w spółkach Skarbu Państwa. W kadencji 1998-2002 Przewodniczący Rady Miejskiej w Kielcach.

 

 

 

Robert Siejka

Radna z listy Komitetu Wyborczego SLD-SdPL-PD-UP Lewica i Demokraci. Pracował w Komisji Rewizyjnej.

Wykształcenie wyższe pedagogiczne i politologiczne. Pracownik Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego.

 

Krzysztof Słoń

Radny z listy Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość.  Absolwent Politechniki Świętokrzyskiej. Radny Rady Miejskiej w kadencjach 1998-2002, 2002-2006.

 

Daniel Walas

Radny z listy Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość. Pracował w komisjach: Komisji Budżetu i Finansów, Komisji Gospodarki Przestrzennej.
Wykształcenie wyższe, absolwent Politechniki Świętokrzyskiej, wydziału Elektrotechniki Automatyki i Informatyki o specjalności telekomunikacja. Dyrektor Biura Senatorskiego Senatora RP prof. dr hab. Adama Massalskiego.

 

Renata Wicha

KW Prawo i Sprawiedliwość

Włodzimierz Wielgus

Radny z listy Komitetu Wyborczego Porozumienie Samorządowe Wojciech Lubawski. Pracował w komisjach: Komisji Sportu i Turystyki, Komisji Rodziny, Polityki Społecznej i Zdrowia.
Lat 44. Żonaty, dwoje dzieci. Członek Polskiego Stronnictwa Ludowego. Absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Kielcach. Z wykształcenia jest lekarzem ze specjalizacją z chirurgii dziecięcej. Ukończył również studia Master of Business Admnistration Teesside Universyty England. Od 1999 roku pracuje jako dyrektor Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Kielcach. Społecznik. Od kilku lat współorganizator Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kielcach oraz koncertów na rzecz szpitala dziecięcego, dzięki czemu szpital uzyskał sprzęt wartości wielu milionów złotych. Osobiście angażuje się w pomoc dzieciom pokrzywdzonym przez los.
Odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi.

Jacek Wołowiec

Radny z listy Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska RP. Pracował w komisjach: Komisji Edukacji i Kultury, Komisji Sportu i Turystyki.
Wykształcenie wyższe magisterskie. Nauczyciel historii. Autor podręczników szkolnych.

 

Marek Wołowiec

Radny z listy Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska RP.  Pracował w komisjach: Komisji Gospodarki Przestrzennej, Komisji Edukacji i Kultury.
Wykształcenie wyższe techniczne. Właściciel PH „WOMA”.

Katarzyna Zapała

Radna z listy Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska RP. Pracowała w komisjach: Komisji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska
Komisji Gospodarki Przestrzennej.

Wykształcenie wyższe – politolog o specjalności Studia Europejskie. Specjalista do spraw promocji. Studia podyplomowe – Public Relations, Uniwersytet Jagielloński. Przewodnicząca Stowarzyszenia Młodych Demokratów Regionu Świętokrzyskiego.

Regina Zapała

Radna z listy Komitetu Wyborczego Porozumienie Samorządowe Wojciech Lubawski. Pracowała w komisjach: Komisji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, Komisji Edukacji i Kultury.
54 lata. Wykształcenie wyższe. Nauczyciel – obecnie na emeryturze. Pracuje społecznie. Jest przewodniczącą inicjatywy lokalnej „budowa kanalizacji os. Łazy – Gruchawka”.

Moje ciepło - nasze powietrze
ANKIETA
 Portal Idea Kielce
Idea Kielce
Nieruchomości w obszarze rewitalizacji - comiesięczny raport
Nieruchomości w obszarze rewitalizacji
Wycinka drzew i krzewów - zasady
Wycinka drzew i krzewów
Program usuwania i unieszkodliwiania z terenu Miasta Kielce wyrobów zawierających azbest
Program usuwania azbestu
Energia - programy niskoemisyjne
Energia
Karta Dużej Rodziny - strona MOPR
Karta Dużej Rodziny
Zakończenie inwestycji - Sieć kanalizacyjna w oś. Ostragórka
Sieć kanalizacyjna w oś. Ostragórka
Zakończenie inwestycji - Sieć kanalizacyjna w oś. Baranówek-Kawetczyzna
Sieć kanalizacyjna w oś. Baranówek-Kawetczyzna
Gospodarka odpadami
Odpady komunalne
System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
SIPWŚ
Organizacje Pozarządowe w Kielcach
Organizacje Pozarządowe
Program EOG 2009-2014 w Kielcach
Program EOG 2009-2014 w Gminie Kielce
Urząd Miasta Kielce Kontakt
Rynek 1
25-303 Kielce

ul. Strycharska 6

25-659 Kielce

ul. Szymanowskiego 6
25-361 Kielce

Biuro Obsługi Interesanta: tel. 41 3676099, 41 3676509,    e-mail:

Email:    ||      ||  


Elektroniczna Skrzynka Podawcza - ePUAP

 

 

Deklaracja dostępności Raport dostępności